strona główna / aktualności

Wesołego Alleluja

Sobota, 03 Kwiecień, 2021


czytaj więcej


Akademia Aktywnego Seniora

Poniedziałek, 04 Styczeń, 2021

Projekt pt. Akademia aktywnego seniora! realizowany od czerwca do grudnia 2020 r. skierowany był do 48 osób w wieku 60+ z terenów woj. lubelskiego. Działania w ramach projektu polegały na przeprowadzeniu warsztatów z zakresu obsługi nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych, szkoleń z zakresu wiedzy finansowej oraz treningów pamięci. Rezultatem przeprowadzonych działań było zdobycie i poszerzenie przez seniorów wiedzy i umiejętności w zakresie bezpiecznego poruszania się po współczesnym świecie finansów i e-bankowości, a także wyposażenie uczestników w kompetencje obsługi komputera, internetu, nowych technologii, mediów cyfrowych i wykorzystywanie ich w codziennym życiu. Jednocześnie uczestnictwo w projekcie umożliwiło seniorom bezpiecznie i świadome korzystanie usług finansowych. W ramach projektu uczestnicy otrzymali komplet materiałów szkoleniowych w postaci dedykowanych skryptów oraz materiałów video, mieli również możliwość konsultacji telefonicznych z trenerem. 


Projekt pt. „Akademia aktywnego seniora!”

jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020


czytaj więcej


Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Niedziela, 20 Grudzień, 2020


czytaj więcej


Wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne

Środa, 02 Grudzień, 2020

Projekt "Świadczenie specjalistycznego poradnictwa psychologicznego/psychoterapeutycznego dla osób niepełnosprawnych" skierowany jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz wymagających wsparcia polegającego na przeciwdziałaniu negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa. Do projektu zapraszamy osoby zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego oraz województwa mazowieckiego. Osoby niepełnosprawne będą mogły korzystać z poradnictwa za pomocą komunikacji on-line/via telefon.

 

Biuro Projektu

Zdunków 27,

26-920 Gniewoszów

e-mail: fni@o2.pl

tel.: 661 231 670

 

Formularz zgłoszeniowy


Regulamin uczestnictwa w projekcie

 

Projekt „Świadczenie specjalistycznego poradnictwa  psychologicznego/psychoterapeutycznego dla osób niepełnosprawnych” jest finansowany ze środków otrzymanych od Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


czytaj więcej


"Akademia seniora"

Wtorek, 01 Grudzień, 2020

Projekt pt. Akademia seniora! realizowany od marca do listopada 2020 r. skierowany był do 48 osób w wieku 60+ z terenów woj. lubelskiego. Działania w ramach projektu polegały na przeprowadzeniu warsztatów z zakresu obsługi nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych, szkoleń z zakresu wiedzy finansowej oraz treningów pamięci. Rezultatem przeprowadzonych działań było zdobycie i poszerzenie przez seniorów wiedzy i umiejętności w zakresie bezpiecznego poruszania się po współczesnym świecie finansów i e-bankowości, a także wyposażenie uczestników w kompetencje obsługi komputera, internetu, nowych technologii, mediów cyfrowych i wykorzystywanie ich w codziennym życiu. Jednocześnie uczestnictwo w projekcie umożliwiło seniorom bezpiecznie i świadome korzystanie usług finansowych. W ramach projektu uczestnicy otrzymali komplet materiałów szkoleniowych w postaci dedykowanych skryptów oraz materiałów video, mieli również możliwość konsultacji telefonicznych z trenerem.  


czytaj więcej


« 1 3 4 5 6 7 8 9 »