strona główna / aktualności

Magia fotografii analogowej

Czwartek, 16 Maj, 2019


czytaj więcej


Informacja o wyborze trenera zajeć finasowych

Poniedziałek, 15 Kwiecień, 2019

Poszukujemy trenera warsztatów finansowych na terenie województwa lubelskiego.

Wymagania: doświadczenie w pracy na rzecz seniorów, wykształcenie wyższe i minimum 2-letnim doświadczeniem w reprezentowanej dziedzinie /lub/i minimum 100 h doświadczenia).

Przedmiot zamówienia: Warsztaty finansowe będą obejmowały 8 godzin dydaktycznych: 12 grup po 8 osób każda. 8 godzin zostanie rozłożonych na 2 spotkania po 4 godziny dydaktyczne na spotkanie.

Tematyka warsztatów finansowych: 1. konto dla seniora (korzyści z zakładania kont osobistych), kredyty i pożyczki (umowa kredytu, bezpieczne pożyczki, RRSO, pułapka zadłużania się), oszczędzanie na emeryturze (porównanie produktów), analiza umów finansowych; 2. bankowość internetowa, bezpieczeństwo w sieci, korzystanie z kart płatniczych i kredytowych, z bankomatu; 3. parabanki (różnice w porównaniu do banków, zagrożenia związane z korzystaniem z parabanków), instytucje nadzorujące rynek finansowy (KNF), zaufanie do systemu bankowego; 4. system ubezpieczeń, odwrócona hipoteka (istota, zagrożenia); 5. jak chronić się przed oszustami (np. metoda na wnuczka); 6. prawa konsumenta, niezgodność towaru z umową, składanie reklamacji, reklamacja a gwarancja, zakupy na odległość, zakupy w sieci, ochrona interesów konsumentów.

Sposób składania oferty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza ofertowego na adres fni@o2.pl do dnia 24.05.2019 r. Dodatkowe informacje pod numerem 661 231 670.

Formularz ofertowyczytaj więcej


Istota Świąt Wielkanocnych

Piątek, 12 Kwiecień, 2019

Zapraszamy do obejrzenie relacji z wykładu otwartego, który odbył się 09.04.2019 roku w Bibliotece Publicznej w Gniewoszowie odbył się wykład ks. Piotra Brodziaka, doktora teologii, Dyrektora Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu - na temat: "Istota Świąt Wielkanocnych".


czytaj więcej


Istota Świąt Wielkanocnych

Wtorek, 02 Kwiecień, 2019


czytaj więcej


Wykład otwarty "Pachnąca i kolorowa fabryka mydełek"

Piątek, 15 Marzec, 2019


czytaj więcej


« 1 4 5 6 7 8 9 »